اخبار

مشاوره رایگان کودکان 1397/6/14

مشاوره کودکان خود را به اساتید برجسته سرای هنر واگذار کنید. اگر قصد دارید کودک دلبندتان از ابتدای شروع به کار موسیقی در جهت درست و منطقی پیش برود باید حتما از اساتید این کار مشاوره بگیرید و ما در سرای هنر این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهیم.

باز هم انتخاب پیانو 1397/6/14

خانم عسل والی که 6ساله هستند دوره ارف خود را یک ماه دیگر به پایان می رسانند. این کودک مستعد از سال 91 در سرای هنر تحت تعلیم خانم حیدری هستند و دوره بلز خود را پارسال به اتمام رسانده و دوره فلوت خود را در سال جدید شروع کردند. ایشان ساز تخصصی پیانو را برای خود انتخاب کرده و خانواده این کودک هم یک پیانو دیجیتال در این هفته از سرای هنر خریداری کرده تا یک ماه دیگر که عسل مدرک دوره مقدماتی خود را دریافت می کند و به ساز تخصصی می رود در خانه هم این ساز را داشته و بتواند به خوبی از عهده تمرینات بربیاید. لازم به ذکر است سرای هنر به عنوان یک مرکز تخصصی موسیقی امکانی را به وجود آورده تا خانواده های هنرجویان بتوانند با خیال راحت ساز مورد علاقه کودک خود را فراهم کنند به این ترتیب که مسئول سرای هنر آقای واعظی می توانند در مورد خرید سازها راهنمایی و کارشناسی کنند.

ساز شناسی 1397/6/14

این هفته سازشناسی آکاردئون در روز یکشنبه و چهارشنبه برای گروه کودک (ارف) برگزار شد و در این کلاس بچه ها با ساز آکاردئون و اجزای آن کاملا آشنا شدند. کودکان با دیدن این ساز متعجبانه به آن نگاه می کردند و برایشان نواختن آن جالب بود تا جایی که چندتن از آنها تصمیم گرفتند که از آکاردئون به عنوان ساز تخصصی استفاده بکنند بعد از اینکه توانستند دوره ارف را با موفقیت به پایان برسانند. این سازشناسی در کلاس بهاره حیدری یکی از اساتید ارف بچه ها برگزار شد که در این کلاس کودکان 3تا8سال آموزش ابتدای موسیقی را می بینند.